Narva linn


Kalender > 15.03.2019

Tagasi

Rahvusvaheline konverents “Kodanikuühiskonna organisatsioonid ja loovmajandus - uute perspektiivide loomisel”

15.03.2019, Kell 10:00
Vaba Lava, Linda tn 2
Vassili Golikov, tel 55602993

Rahvusvaheline konverents “Kodanikuühiskonna organisatsioonid ja loovmajandus – uute perspektiivide loomisel” toimub 15.03.2019 Narvas Vaba Lava teatrikeskuses. Konverentsi eesmärgiks on saavutada reaalne ja püsiv mõju kodanikuühiskonna ja kulutuurisfääri kõige põletavamates küsimustes ning arutleda seda seotud asutuste esindajate, spetsialistidega.
Konverentsist võtavad osa tippeksperdid järgmistest riikidest: Suurbritannia, Saksamaa, Belgia, Sloveenia, Horvaatia, Holland, Rootsi jt.
Erikülalisena võtavad osa Leeuwardeni (Holland) Euroopa Kultuuripealinna 2018 esindaja Sjoerd Bootsma ning Jade Shiff - kultuurantropoloog ja rahvusvaheliste kultuurürituste produtsent Hollandist.

Connect 2019 on rahvusvaheline festival  mis korraldatakse selleks, et viia kokku kõrgel tasemel unikaalne regionaalne võrgustik praktikutest, poliitikakujundajatest, MTÜdest, meediast ja rahvusvahelistest doonoritest, eesmärgiga saavutada reaalne ja püsiv mõju kodanikuühiskonna ja kulutuurisfääri kõige põletavamates küsimustes. Rahvusvaheline konverents on 3 päevane üritus, millele järgneb intensiivne programm töötubade, koolituste, õppevisiitide ja jätkuprojektide paika panemisega.

Lisainfo: www.conference.sscw.ee.

plakat

Tagasi

eelmine järgmine