Narva linn


Kalender > 11.07.2019

Tagasi

Seitsme linna muusikafestival. ETV tütarlastekoor, dirigent Aarne Saluveer

11.07.2019, Kell 19:00
TÜ Narva kolledž, Raekoja plats 2 (*Tasuta)
tel 3599229

Seitsme linna muusikafestival on suurim suvine kohtumispaik Ida-Virumaal!

Festivali algne idee – seitse päeva, seitse kontserti, seitse linna – on aegade jooksul täienenud ning sellest on kujunenud suursündmus Ida-Virumaa põnevates kontserdipaikades. See on oodatud suvine kergemuusika festival, mis sel aastal kulgeb mõnusalt läbi erinevate žanrite, svingist rokini ja vanamuusikast bluusini ning haarab kaasa kogu maakonna. Festivali raames toimub ajavahemikul 10.-21. juuli 15 kontserti, mille hulgast leiab erinevas vanuses kuulaja endale meelepäraseid muusikalisi kohtumisi.

Tänavu on festivali keskseks teemaks erinevad muusikažanrid – kavast leiab svingi, džässi, rokki, koorilaulu, orkestrimuusikat, bluusi, vanamuusikat, poppi, R&Bd, funki ja hõrke prantsuse šansoone.

11. juulil jõuab festival ka Narva linna.  Kell 19:00 esineb Tartu Ülikooli Narva kolledžis ETV tütarlastekoor (dirigent Aarne Saluveer) programmiga "Koduamaastikud". Kõlab muusika Gustav Ernesaksast ja rahvalauluseadetest moodsate autorite – Kadri Vooranna, Rasmus Puuri, Pärt Uusbergi loominguni. "Kodumaastikud" kõlavad publiku ümber ja vahel. Publikule avaneb erakordne võimalus tunda elavat ettekannet enese ümber – lähenemas, kaugenemas, mööda kõndimas. Värvi lisab Laura Lindpere kandlel.

* Tasuta

Tel 3599229

Tagasi

eelmine järgmine