Narva linn


Kalender > 03.08.2019

Tagasi

Heategevuslik zumba maraton

03.08.2019, Kell 17:00
Narva-Jõesuu (*5 €)
Anna Markova, tel 58588468

Laupäeval, 3. augustil toimub Narva-Jõesuus heategevuslik zumba maraton, millest on osa võtma oodatud kõik huvilised. Osalustasudest kogutud summaga toetatakse vähiravifondi "Kingitud Elu".

Heategevuslik kahetunnine tantsumaraton algab 3. augustil kell 17.00 Narva-Jõesuu Heledas pargis. Õhtut täidavad meeleolukad latiino rütmid ja kuumad zumba-tantsud Narva, Narva-Jõesuu, Kohtla-Järve, Tartu ja Peterburi treenerite juhendamisel. Osalema on oodatud kõik soovijad – zumba sammud ja liigutused on kergesti järgitavad ning eelkõige on see fantastilise emotsionaalse laenguga treening, mida naudivad nii kogenud tantsijad kui ka alustajad. Tantsumaratoni osalejate vahel loositakse auhindu ürituse toetajate poolt.

Registreerumine üritusele toimub kohapeal.
Osalustasu on 5 eurot, kuid soovi korral saavad osalejad annetada ka suuremaid summasid. Pealtvaatajad ja kõik soovijad saavad samuti teha kohapeal annetuse  vähiravifondi "Kingitud elu".

Sihtasutus Hille Tänavsuu Vähiravifond "Kingitud Elu" on eraalgatuslik vähiravi toetusfond, mille missioon on aidata vähihaigeid, kelle ravimist ei pea riik parasjagu piisavalt "kulutõhusaks". Fond toetab abivajajaid eelkõige rahaliselt. Aitame inimestel soetada neile hädavajalikke kaasaegseid ravimeid (või raviprotseduure), kinkides neile seeläbi lootuse, võimaluse kauem elada või koguni täielikult terveneda.

Ürituse korraldajaks on Narva Zumba-fitness instruktorid. Üritust toetavad Narva-Jõesuu linnavalitsus, Noorus Spa Hotel, MyFitness, Meresuu Spa & Hotel, Narva-Jõesuu SPA & Sanatoorium, Motus spordiklubi, Narva-Jõesuu Surfiklubi, SA Narva Linna Arendus, ilustuudio Jasmin and Marina Poljakova, trükikoda Koit jt.

Ürituse leht.
Rohkem infot vähiravifondi "Kingitud elu" kohta: www.kingitudelu.ee.

03VIII2019 Narva-Jõesuu: heategevuslik zumba maraton

Tagasi

eelmine järgmine