Narva linn


Haridus- ja juhtimisprogramm "Noored Kooli"

Kutsume igas vanuses inimesi kandideerima haridus- ja juhtimisprogrammi Noored Kooli, kus on võimalik kahe aasta jooksul õppida ja töötada samaaegselt. Programmis osalejad töötavad täiskohaga õpetajana koolis ja läbivad samaaegselt koostöös Tallinna Ülikoooliga õpetajakutseõpingute programmi. Programm on mõeldud inimestele, kes ei ole õppinud õpetajaks, kuid kes nüüd tunnevad soovi haridusse panustada.
Hetkel toimub kandideerimine 11. lendu ja aega oma sooviavaldus esitada on 16. märtsini!

Kas tunned muret Ida-Virumaal elavate ja õppivate laste hariduse pärast?
Meie tunneme ja soovime anda oma panuse. PISA 2015 andmetel on vene koolid eesti koolidest ühe õppeaasta jagu maas ning selgelt on näha, et pärast põhikooli on nendel lastel märgatavalt vähem valikuid eluks, mõjutades seeläbi nii Ida-Virumaa ettevõtluskeskkonda kui ka tervet Eestit.

Programmi üheks suurimaks väljakutseks on eesti ja vene emakeelega osalejate leidmine Ida-Virumaa piirkonda, kes on valmis võtma vastu kaheaastase väljakutse töötada vähemalt kaks aastat koolis õpetajana.

Kui tunned, et Noored Kooli väljakutse on just nimelt see, mida oled otsinud ja otsid võimalust, kuidas oma kodukandile tagasi anda, siis registreeru huviliseks kohe www.nooredkooli.ee/kandideeri.

Kandideerimiseks on vajalik kõrghariduse diplom ja eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel.

Lisainfo saamiseks kirjuta maris@nooredkooli.ee või helista tel 55565210.


Maris Viires
SA Noored Kooli Värbamise- ja Turundusjuht
Tel 55565210
maris@nooredkooli.ee
www.nooredkooli.ee

Lisatud 27.02.2017, 12:58
Muudetud 27.02.2017, 13:45

eelmine järgmine