Narva linn


Narvas kohtuvad võõrkeelte- ning lõimitud aine- ja keeleõppe spetsialistid

Kahel päeval, 19. ja 20. märtsil 2015. a. toimub Tartu Ülikooli Narva kolledžis V rahvusvaheline konverents “Reconsidering the Practice of CLIL and ELT”. Konverents on pühendatud võõrkeelte õpetamisele ning mitmekultuurilisele haridusele ja jätkab TÜ Narva kolledži rahvusvaheliste konverentside traditsiooni.

Konverentsi eesmärk on võimaldada uurijatel ja praktikutel jagada oma kogemusi ja parimaid praktikaid võõrkeele- ning lõimitud aine- ja keeleõppe valdkonnas. Konverentsil on 136 osalejat 11 riigist (USA, Suurbritannia, Leedu, Albaania, Ungari, Läti, Belgia, Kasahstan, Tsehhi Vabariik, Venemaa, Eesti). Konverentsil esinevad ettekannetega 42 osalejat ning konverents toob kokku üle saja erinevate koolide, ülikoolide ja organisatsioonide esindajat nii Eestist kui välismaalt. Konverentsi töökeel on inglise keel.

Konverentsi raames vaadeldakse järgmisi teemasid:
- Inglise keele õpetamine ja õppimine;
- Lõimitud aine-ja keeleõpe (LAK);
- Õpetajakoolitus mitmekeelses ja mitmekultuurilises koolis.

Konverents algab avaaktusega TÜ Narva kolledžis (Raekoja plats 2, Narva) 19. märtsil 2015. a. kell 12.00 ning konverentsi esimese päeva lõpus toimub ametlik vastuvõtt Narva kolledžis kell 18.00. Konverentsi läbiviimist toetab Ameerika Ühendriikide Saatkond Tallinnas.

Informatsioon konverentsi kohta on saadaval konverentsi lehel:
www.narva.ut.ee/et/elt_konv.

Lisainfo:
Niina Raud
Võõrkeelte lektoraadi juhataja
Niina.Raud@ut.ee
Tel. 7401947

Lisatud 18.03.2015, 12:56
Muudetud 18.03.2015, 14:30

eelmine järgmine