Narva linn


Seminar "Ida-Virumaa trendid ning arenguplaanid"

Sellel sügisel jätkub sari "RAKE arutleb" Narva kolledžis, kui reedel 3. oktoobril peetakse maha järjekordne seminar, mis kannab nime "Ida-Virumaa trendid ning arenguplaanid".

Ürituse alguses tutvustab Ida-Viru maavalitsuse arengu ja planeeringuosakonna peaspetsialist Jana Pavlenkova oma ettekandes Ida-Virumaa nutika spetsialiseerumise strateegiat, millele järgneb ühine aruteluring koos küsimuste ja vastustega.

Nutika spetsialiseerumise strateegia eesmärgiks on välja selgitada need ettevõtluse valdkonnad, milles on keskmisest suurem kasvupotentsiaal ja loodav lisandväärtus ning võimalus investeeringute kaudu teadus- ja arendustegevusse konkurentsieelis saavutada. Nutika spetsialiseerumise protsess on Eestile oluline, et leida valdkonnad, mille toetamine toob enim efektiivsuse kasvu.

Aeg: 3. oktoober 2014, kell 15.15 - 16.00
Koht: TÜ Narva kolledž (Raekoja platsi 2-215)

Liitu üritusega Facebookis!

Tegemist on neljanda seminariga ürituste sarjas "RAKE arutleb", kus tutvustame erinevaid uuringuid ning mõtleme, millised võiksid olla lahendused nendega seotud väljakutsetele.

RAKE seminarid toimuvad keskmiselt iga kuu-paari tagant, kuhu ootame osalema kõiki ülikooli liikmeid ja inimesi väljaspoolt ülikooli. Vahet pole kas sa oled professor, abiturent või sportlane - antud teemad puudutavad ka Sind.


Jaanus Villiko
Tartu Ülikooli esindaja Virumaal
E-post: Jaanus.Villiko@ut.ee
Tel. 5140473

Lisatud 29.09.2014, 09:42
Muudetud 29.09.2014, 09:53

eelmine järgmine