Narva linn


Sihtasutus Innove jagab koolidele ja lasteaedadele tasuta õppevara

Sihtasutus Innove jagab tasuta töölehtede komplekte, mis on algselt koostatud toimetuleku õppe õpilastele, kuid sobivad väga hästi kasutamiseks ka lasteaias.

Foto: Sihtasutus Innove/  HEV õppevara

Ära anda on järgmised paberil õppematerjalide komplektid:
♦ Elu- ja toimetulekuõpetus "Inimene I"
♦ Elu- ja toimetulekuõpetus "Inimene II"
♦ Elu- ja toimetulekuõpetus "Inimene III"
♦ Elu ja toimetulekuõpetus, eesti keele ja matemaatika elementidega seotud töö õpe "Minu retseptiraamat"
♦ Matemaatika I
♦ Matemaatika II
♦ Matemaatika III
♦ Matemaatika IV
♦ Inimeseõpetus "Mina"
Iga paberil komplekti juurde kuulub veebipõhine õpetaja metoodiline juhis (leitav www.hev.edu.ee, kus saab tutvuda ka komplektide pdf-versioonidega).

Kogumikud on koostatud üldõppe põhimõttel, kus õpet ei korraldata traditsioonilise ainetunnina, vaid keskendutakse ainekavades märgitud tegevustele ja teemadele. See on kooskõlas alushariduse õppekavaga, mis nimetab, et toetamaks lapse tervikliku maailmapildi kujunemist, lähtutakse valdkondade õppesisu ja tegevusi lõimides üldõpetuslikust põhimõttest (E. Kulderknup "Õppe- ja kasvatustegevuse valdkonnad", 2009).

Kogumikes on teemade käsitlemine seotud eesti keele, matemaatika, muusika, käelise tegevuse ning rütmikaga.

Koolid ja lasteaiad võivad tasuta õppematerjale tellida piiramatus koguses. Tellimiseks palume saata e-kirja teel aadressile kerli.allik@innove.ee soovitud komplekti nimetuse, koguse, tellija nime ja tarneviisi.

Võimalikud tarneviisid on:
1. Tulen ise järele Innove kontorisse aadressil Lõõtsa 4, Tallinn (tööpäeviti kell 8.30–17.00). Kui tooted on pakitud, saadetakse tellijale selle kohta e-kiri.
2. Saatmine Omniva kulleriga (tellija kulul). Saatekulude maksumuse määrab Omniva ja see kujuneb saadetise kaalu ning sihtkoha alusel. Kullerile saab tasuda sularahas saadetise kättesaamisel (kuller annab tasumise kohta kviitungi) või Omniva lepingulise ärikliendi puhul raamlepingu olemasolul arve alusel (saadetise vastuvõtja ütleb kullerile, et teenustasu tuleb lisada tellija arvele). Raamlepingu sõlmimiseks pöörduge Omnivasse ariklient@omniva.ee.
3. Saatmine Omniva pakiautomaati (tellija kulul). Saatekulude maksumus kujuneb saadetise suuruse (suurus S: 4.30, M: 5.20 või L: 6.20, lisandub käibemaks) järgi. Saadetise eest on võimalik tasuda pangakaardiga. Pakiautomaadi teenust saab kasutada kuni 30 ühiku (õppevara) tellimisel.


Sihtasutus Innove

Lisatud 23.10.2019, 08:07
Muudetud 23.10.2019, 08:30

eelmine järgmine