Narva linn


Sõpruse sillal kohtusid Jõuluvana ja Näärivana

20.12.2017/ Foto: Nelli Buinitskaja

20. detsembril toimus Sõpruse sillal Näärivana ja Jõuluvana järjekordne aastavahetuse eelne kohtumine.

Peale kohtumist silla peal "Vanakesed" läksid Peetri platsile, kus nendega kohtus Narva linnapea Tarmo Tammiste. Edasi liikus seltskond Narva haigla lasteosakonda ja lasteaeda "Sipsik", et õnnitleda seal lapsi ja kinkida neile kingitusi.

Pärast seda lähevad Jõuluvana ja Näärivana Ivangorodi, kus nad osalevad Ivangorodi nääripuu juures pühade programmis - peale seda õnnitlevad lapsi Parusinka lasteaias.

20.12.2017/ Foto: Nelli Buinitskaja

See kohtumine ei toimu mitte esmakordselt, vaid sellest on saamas juba traditsioon. On olnud aegu, mil kõigi poolt armastatud isikud kohtusid vaid telefonitsi või vahetati tagasihoidlikke saadetisi posti teel. Kuna Narva ja Ivangorodi vahelised suhted ei ole juba ammu ainult kahe erineva riigi piiriäärse linna tavapärased heanaaberlikud suhted, vaid kujutavad endast ka järjest täienevat rida ühiseid algatusi turismi-, majandus-, sotsiaal-, haridus-, noorsoo- ja kultuurivaldkonnas, siis alates 2011. aastast otsustasid Narva Linnavolikogu esimees Aleksandr Jefimov ja Ivangorodi juht Tatjana Šarova korraldada enne aastavahetust kahes linnas Näärivana ja Jõuluvana ühiseid sõbralikke kokkusaamisi.


Nelli Buinitskaja
Narva Linnakantselei avalike suhete nõunik
nelli.buinitskaja@narva.ee

Lisatud 20.12.2017, 15:29
Muudetud 20.12.2017, 15:49

eelmine järgmine