Narva linn


Narvas tunnustati 2016. aasta parimaid sportlasi

19.01.2017 Narva parimad sportlased 2016 / Foto: Nelli Buinitskaja

19. jaanuaril 2017. aastal tunnustati linnuses Narva linna 2016. aasta parimaid sportlasi, treenereid ja aktiivses spordielus osalejaid. Parimatele andsid auhinnad üle Narva linnapea Tarmo Tammiste, linnavolikogu esimees Aleksandr Jefimov, kultuuriosakonna juhataja Viktoria Lutus ja linnavolikogu kultuuri- ja spordikomisjoni esimees Vladimir Butuzov.

Parim meessportlane 2016. aastal Narva linnas

Aleksandr Latin (triatlon), kes saavutas:
Eesti MV - meister
Maailma MV etapp - 26., 28., 31. koht
Maailma KV etapp - 23., 33. koht
Maailma MV (karikasari) – 72. koht

Ära märgitud silmapaistvate tulemuste eest:

Dmitri Fjodorov (aerutamine)
EMV - 3x 2 koht
Euroopa MV – 16. koht
Maailma MV U23 – 24. koht

Andrei Mihhailov (laskmine)
EMV - 2-kordne meister ind., 3-kordne meister võistkonnas
Euroopa KV 300 m – 18. koht ja 21. koht

Aleksei Štšeglov (ratastoolivehklemine)
Euroopa MV – 8. koht, 10. koht
Maailma KV etapp - 3., 3. koht

Parim naissportlane 2016. aastal Narva linnas

Anžela Voronova (laskmine), kes saavutas:
EMV - 3-kordne meister ind.
Maailma KV etapp – 2. koht, 12. koht.
Euroopa KV 300m – 2. koht, 12. koht

Ära märgitud silmapaistvate tulemuste eest:

Veera Rumjantseva (laskmine) kes saavutas:
EMV - meister
Euroopa MV – 33. koht.

Valeria Morozenko (laskmine)
Euroopa KV 300m - 14. koht
EMV – 2. koht

Parim noorsportlane 2016. aastal Narva linnas

Vitali Rubenkov (kergejõustik)
EMV U18 – 3-kordne meister
Euroopa noorte MV U18 – 6. koht

Ära märgitud silmapaistvate tulemuste eest:

Mihhail Kuštein (sõudmine)
EMV U18 - meister
Maailma noorte MV U18 – 16. koht (kahepaat)

Ivan Štšeglov (ujumine)
EMV U16 - 5-kordne meister
EMV- meister

Robert Šibalov (poks)
Euroopa juunioride MV U18 – 9. koht

Andres Oitsar (kickpoks)
Maailma MV U16 – 1. koht

Daniil Gaiduk (kickpoks)
Maailma MV U16 – 2. koht

Dmitri Krassikov (ratastoolivehklemine)
Maailma MV U17 – 10. koht, 11. koht
Maailma MV U23 – 16. koht

Valentin Krassikov (ratastoolivehklemine)
Maailma MV U17 – 12. koht, 13. koht
Maailma MV U23 – 17. koht

Daniil Seppenen (jäähoki)
Eesti koondise liige

Stanislav Boldõrev (laskmine)
EMV – 1. koht, 2., 2., 3., 3. koht
Euroopa juunioride MV U20 – 20.,22. koht - ind., 7. koht võistkonnas

Parim noor naisportlane 2016. aastal Narva linnas

Ära märgitud silmapaistvate tulemuste eest:

Darja Tokmantseva (sumo, judo)
EMV U18 sumo – 1. koht, judo – 3. koht
Euroopa MV U20 sumo – 3. koht
Euroopa MV U23 sumo – 5. koht
Euroopa MV naised sumo – 7. koht

Alina Mehiläinen (sumo, judo, maadlus)
EMV U16 – maadlus - 2. koht, sumo - 1. koht
EMV judo U18 – 1. koht
Euroopa MV sumo U16 – 3. koht

Anastassia Sinitsõna (male)
EMV U20 – 1. koht
EMV U18 – 2. koht
EMV naised – 3. koht

Ksenia Pribõlovskaja (laskesuusatamine)
EMV U18 – 3-kordne meister

Parim spordivõistkond 2016. aastal Narva linnas

Ära märgitud silmapaistvate tulemuste eest:

Jäähokivõistkond Narva PSK
EMV – 1. koht

FC Narva United saalijalgpallis
EMV – 2. koht

Klubi „Kaissa“ (male)
Eesti klubide MV – 1. koht

Parim treener 2016. aastal Narva linnas

Ära märgitud järgmised treenerid:

Rais Davletkildejev – Paemurru spordikooli treener (jäähoki)
Ivan Novitski – Spordikool Energia treener (judo)
Alexander Laryushin – Spordiklubi “Florett” treener (vehklemine, invasport)
Sergei Timofejev - Spordiklubi “Konkiro” treener (kickpoks)
Aleksandr Makarov – Paemurru spordikooli treener (laskmine)
Daniil Tanaga – treener (kergejõustik)

Parim spordiüritus 2016.aastal Narva linnas

Ära märgitud spordiüritused 2016. aastal:

• Narva Energiajooks ja tervisespordi üritused Narva linnas – Vladimir Všivtsev
• Narva Energiajooks ja tervisespordi üritused Narva linnas – Anton Pratkunas (MTÜ Motus)
• Narva linnas võimlemise spordiürituste korraldamise eest– korraldaja Nadežda Zahharenkova
• Narva linnas jalgpalliturniiride korraldamise eest – korraldaja Narva Jalgpalli Liit
• „Fitness Model Estonia“ korraldamise eest – korraldajad Vitali Malinin, Jelena Malinina
• Turniir profipoksis – korraldaja Aleksandr Karavajev
• Narva motokrossi korraldamise eest – korraldaja Aleksei Vinogradov

Ära märgitud silmapaistvate tulemuste eest:

Nadežda Poljakova – spordiveteranide Maailma MV suusatamises – 1., 1., 2. koht.
Valeri Fedjušin – spordiveteranide Maailma MV kergejõustikus (kolmikhüpe) – 3. koht.

Ära märgitud MTÜ „Tuleviku Jäähoki“ ja Narva Paemurru Spordikooli ühisprojekt "Pane end proovile jäähokis".

Koolispordis märgiti ära Pähklimäe Gümnaasium parimate sporditulemuste eest ja aktiivse osalemise eest koolispordielus 2016. aastal.

Koolispordis märgiti ära Soldino Gümnaasium heade sporditulemuste eest ja aktiivse osalemise eest koolispordielus 2016. aastal.


Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond

Fotogalerii:
19.01.2017 Narva parimad sportlased 2016 / Foto: Nelli Buinitskaja
19.01.2017 Narva parimad sportlased 2016 / Foto: Nelli Buinitskaja

19.01.2017 Narva parimad sportlased 2016 / Foto: Nelli Buinitskaja
19.01.2017 Narva parimad sportlased 2016 / Foto: Nelli Buinitskaja
19.01.2017 Narva parimad sportlased 2016 / Foto: Nelli Buinitskaja
19.01.2017 Narva parimad sportlased 2016 / Foto: Nelli Buinitskaja
19.01.2017 Narva parimad sportlased 2016 / Foto: Nelli Buinitskaja
19.01.2017 Narva parimad sportlased 2016 / Foto: Nelli Buinitskaja
19.01.2017 Narva parimad sportlased 2016 / Foto: Nelli Buinitskaja
19.01.2017 Narva parimad sportlased 2016 / Foto: Nelli Buinitskaja
19.01.2017 Narva parimad sportlased 2016 / Foto: Nelli Buinitskaja
19.01.2017 Narva parimad sportlased 2016 / Foto: Nelli Buinitskaja
19.01.2017 Narva parimad sportlased 2016 / Foto: Nelli Buinitskaja
19.01.2017 Narva parimad sportlased 2016 / Foto: Nelli Buinitskaja
19.01.2017 Narva parimad sportlased 2016 / Foto: Nelli Buinitskaja
19.01.2017 Narva parimad sportlased 2016 / Foto: Nelli Buinitskaja
19.01.2017 Narva parimad sportlased 2016 / Foto: Nelli Buinitskaja
Foto: Nelli Buinitskaja

Lisatud 20.01.2017, 14:35
Muudetud 20.01.2017, 16:02

eelmine järgmine