Narva linn


Ida piirkonna ohvriabitöötajate konttaktandmed

Ohvriabi

Ida piirkonna ohvriabitöötajate kontaktandmed:

• Ohvriabi Ida piirkond (Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa)
Mari-Liis Org (piirkonna juht), tel 58609053, e-post mari-liis.org@sotsiaalkindlustusamet.ee

• Narva politseijaoskond (Vahtra 3, Narva)
Anastassia Belova, tel 58669829, e-post anastassia.belova@sotsiaalkindlustusamet.ee
Inna Bahlinova, tel 53097071, e-post inna.bahlinova@sotsiaalkindlustusamet.ee

• Kohtla-Järve (Järveküla tee 50, Kohtla-Järve)
Natalja Saar, tel 5128736, e-post natalja.saar@sotsiaalkindlustusamet.ee

• Jõhvi politseijaoskond (Rahu 38, Jõhvi)
Natalja Maikova, tel 5246758, e-post natalja.maikova@sotsiaalkindlustusamet.ee

• Rakvere politseijaoskond (Kreutzwaldi 5a, Rakvere)
Merli Tammi-Jõeveer, tel 58669932, e-post merli.tammi-joeveer@sotsiaalkindlustusamet.ee

Sotsiaalkindlustusameti Jõhvi kontor (Rahu 38, Jõhvi)


Mari-Liis Org
Ida piirkonna juht
Sotsiaalkindlustusameti ohvriabi ja ennetusteenuste osakond

Lisatud 17.03.2021, 10:50
Muudetud 17.03.2021, 11:06

eelmine järgmine