Narva linn


Head Narva inimesed, eile, 11.03 kehtestati Eestis ranged piirangud.

Narva koroonanäitajad on Eesti keskmisel tasemel, aga väga kõrged. Linnas on haigestunud üle 800 inimese. Meie haiglas on koroonapatsientide arv nädala jooksul märkimisväärselt tõusnud, avatud on teine COVID osakond. Haiglas on 47 COVID positiivset, sealhulgas 6 intensiivravi vajavat patsienti.

Jõudu Narva haigla personalile, palun, pidage vastu.

Üleeile kogunes linna kriisimeeskond oma järjekordsele koosolekule. Meie aruteluteemad ja otsused olid järgmised:
- linnavalitsus pakub Politsei- ja Piirivalveametile abi maskikandmise kohustuse ja 2+2 reegli täitmise kontrollimisel. Kaasame Kaitseliidu;
- linnavalitsuse korrakaitseteenistus jälgib ühiskondliku transpordi täituvust ja teeb ettepanekuid olukorra parendamiseks. Linnavalitsus otsib võimalusi hommikusteks ja õhtusteks lisabussideks alates 15. aprillist kui alagab nn suvilate hooaeg;
- COVID positiivsete ja lähikontaktsete eest hoolitsemiseks on kaasatud Punane Rist ja Naiskodukaitse;
- linnavalitsus teeb koostööd Toidupangaga.

Kogu Eesti ootab vabariigi valitsuselt selgust toetusmeetmete osas. Narva Linnavalitsus 17.03 istungil on otsustamas alates 11. märtsist kuni 11. aprillini vabastada üürist kõik linnale kuuluvat pinda kasutavad ettevõtted ja mittetulundusühingud. Samuti peatakse viiviste arvestust üüritasust vabastamise perioodil.

Veel täna arutame haridusjuhtide ja kultuuriosakonnaga haridust puudutavaid küsimusi, nendest otsustest anname teada esimesel võimalusel.

Head inimesed, palun jälgige reegleid, püsime kodus ja võimalusel vaktsineerime. Aitame kõik kaasa, et elu meie linnas oleks tavapärane.

Teie Katri Raik,
linnapea

Lisatud 12.03.2021, 15:14
Muudetud 12.03.2021, 15:27

eelmine järgmine