Narva linn


Heategevuslik tantsumaraton

23. detsembril toimub Narvas mini-festivali "Kreenholmi leevikesed" raames heategevuslik zumba maraton, millest on osa võtma oodatud kõik huvilised. Osalustasudest kogutud summaga toetatakse mittetulundusühingut Ayuda, ühing on üle seitsme aasta tegelenud loomade päästmisega, kes vajavad hoolt, armastust ja kodu.

Heategevuslik kahetunnine tantsumaraton algab 23. detsembril kell 18:00 uues Narva multimeedia keskuses Objekt (Linda tn 2). Õhtut täidavad meeleolukad latiino rütmid ja kuumad zumba-tantsud Narva, Kohtla-Järve ja Tartu treenerite juhendamisel. Osalema on oodatud kõik soovijad – zumba sammud ja liigutused on kergesti järgitavad ning eelkõige on see fantastilise emotsionaalse laenguga treening, mida naudivad nii kogenud tantsijad kui ka alustajad. Tantsumaratoni osalejate vahel loositakse välja auhinnad ürituse toetajate poolt.

Registreerumine üritusele toimub kohapeal.
Osalustasu on 5 eurot, kuid soovi korral saavad osalejad annetada ka suuremaid summasid. Pealtvaatajad ja kõik soovijad saavad samuti teha kohapeal annetuse MTÜ Ayuda heaks.

MTÜ Ayuda on üle seitsme aasta tegelenud loomade päästmisega, kes vajavad hoolt, armastust ja kodu. “Kõik algas hobustest ja nii tekkiski esimene hobuste varjupaik Eestis. Hiljem said päästetud ka koerad, kassid ja teised hädasolevad koduloomad. Nüüd satub meile ka metsloomi,” - räägivad MTÜ Ayuda esindajad. Loomade pidamise toetuseks on tehtud ka miniloomaaed - Päite loomapark, kus saab vaadata loomi ja ka suhelda erinevate loomadega.

Ürituse korraldajaks on Narva Zumba-fitness instruktorid.
Üritust toetavad multimeedia hub Objekt, Vaba Lava Narva, Linda 2 OÜ, MyFitness, TÜ Narva kolledž, Rus.Postimees, RealMedvedev Barbershop, Motus spordiklubi, Rosme, Loolugu, Vitamiinipunkt jt. Kohapeal saab ka osta Zumba® Wear riideid (maksmine sularahas).

Ürituse leht.

Rohkem infot MTÜ Ayuda kohta.

Plakat

Lisainfo: Anna Markova, tel tel 58588468.

Lisatud 16.12.2019, 16:19
Muudetud 16.12.2019, 16:44

eelmine järgmine