Narva linn


Narva Linnakantselei

Asukoht:
Peetri plats 5
Tel. 3599222, faks 3599020
E-post: narvalv@narva.ee

Tööaeg:
E 8.00-18.00
T-N 8.00-17.00
R 8.00-16.00
Lõuna: 12.00-13.00

Reg. nr. 75008485
Põhimäärus

Linnakantselei tasuliste teenuste hinnakiri

Linnasekretär Ants Liimets

Linnapea sekretär Marika Verro
Tel. 3599013, kab. 213
marika.verro@narva.ee
Nõunik Nelli Buinitskaja
Tel. 3599060, kab. 217
nelli.buinitskaja@narva.ee
Nõunik Urmas Tokman
Tel. 3599017, kab. 309
urmas.tokman@narva.ee

Juriidiline ja personaliteenistus

Juhataja Üllar Kaljuste
Tel. 3599008, kab. 224
yllar.kaljuste@narva.ee
Jurist Sergei Solodov
Tel. 3599115, kab. 317
sergei.solodov@narvaplan.ee
Vanemspetsialist Jelena Tõsjatova
Tel. 3599016, kab. 318
jelena.tosjatova@narva.ee
Jurist Rein Pärtel
rein.partel@narva.ee
Vanemspetsialist Karin Uustallo
Tel. 3599040
karin.uustallo@narva.ee
Vanemspetsialist Tatjana Izotova
Tel. 3599123
tatjana.izotova@narva.ee

Asjaajamisteenistus

Juhataja Kairi Johannes
Tel. 3599222, kab. 315
kairi.johannes@narva.ee
Vanemspetsialist Joel Kirber
Tel. 3599015
joel.kirber@narva.ee
Spetsialist Riina Vee
Tel. 3599021, kab. 308
riina.vee@narva.ee

Elanikkonna perekonnaseisu ja registreerimise büroo

- Elanikkonna registreerimine
Asukoht: Peetri plats 3-2
Vastuvõtt: E, K 9.00-12.00, 14.00-17.00; R 8.00-12.00

Peaspetsialist Jelena Jušina
Tel. 3599095
jelena.jushina@narva.ee
Spetsialist Sofja Degel
Tel. 3599096
sofja.degel@narva.ee

- Perekonnaseisutoimingud
Asukoht: Joala tänav 12, 20103 Narva
Vastuvõtt:
E, K 9.00-13.00; T, N 13.00-16.00

Peaspetsialist Asta Kampus
Tel 3321273
asta.kampus@narva.ee
Peaspetsialist Karin Martsepp
Tel 3321276
karin.martsepp@narva.ee
Peaspetsialist Merlin Martsepp
Tel 3599296
merlin.martsepp@narva.ee

Infotehnoloogia teenistus

Peaspetsialist Aarne Pärtels
Tel. 3599200, kab. 222
aarne.partels@narva.ee
Peaspetsialist Jelena Maksimova
Tel. 3599273, kab. 222
jelena.maksimova@narva.ee
Vanemspetsialist

Haldusteenistus

Peaspetsialist Svetlana Tamm
Tel. 3599029
svetlana.tamm@narva.ee
Spetsialist Tatjana Bogdanova
kab. 102
Korrapidajad
Tel. 3599005, kab. 101
Lisatud 18.06.2008, 10:06
Muudetud 02.07.2019, 13:21

Tagasi