Narva linn


Linnamajandusamet

Asukoht:
Peetri plats 3-23
Tel. 3599155
E-post: linnamajandus@narva.ee

Tööaeg:
E 8.00-18.00
T-N 8.00-17.00
R 8.00-16.00
Lõuna 12.00-13.00

Reg. nr. 75039729
Põhimäärus

Direktor Jelena Skulatšova
Peetri plats 3-23
Tel. 3599156, 56157285
jelena.skulatsova@narva.ee
Vastuvõtt: E 15.00-17.00,
eelregistreerimine tel. 3599155
Jurist Julia Tuštšenko
Peetri plats 3-21
Tel. 3599195
julia.tustshenko@narva.ee
Referent-tõlk Inga Auer
Peetri plats 3-23
Tel. 3599153, 3599155
inga.auer@narva.ee
Personalispetsialist Karin Uustallo
Peetri plats 3-22
Tel. 3599040
karin.uustallo@narva.ee

Kommunaal- ja ehitusosakond

Juhataja Tatjana Lennuk
Peetri pl 3-21
Tel. 3599139, 56157297
tatjana.lennuk@narva.ee
Vastuvõtt: E 15.00-17.00
Liikluskorralduse vanemspetsialist
Aleksandr Kuksin
Peetri pl 3-21
Tel. 3599136, 56157294
aleksandr.kuksin@narva.ee
Linnaaednik Ljudmila Morina
Peetri pl 3-21
Tel. 3599215, 56650125
ljudmila.Morina@narva.ee
Heakorra vanemspetsialist
Olga Godunova
Peetri pl 3-21
Tel. 3599135, 58553190
olga.godunova@narvaplan.ee
Heakorra vanemspetsialist
Veera Mihhailova
Peetri pl 3-21
Tel. 3599196, 56650664
veera.mihhailova@narva.ee
Kommunaalküsimuste vanemspetsialist
Rimma Aleksejeva
Peetri pl 3-21
Tel. 3599214, 56649020
rimma.aleksejeva@narva.ee
Teede vanemspetsialist
Aleksandr Tšernossitov
Peetri pl 3-21
Tel. 3599134, 55981781
aleksandr.tsernossitov@narvaplan.ee
Teede vanemspetsialist
Toomas Mägi
Peetri pl 3-21
Tel. 5239474
toomas.magi@narvaplan.ee
Ehituse vanemspetsialist
Svetlana Tihhomirova

Peetri pl 3-20
Tel. 3599166, 56654230
svetlana.tihhomirova@narva.ee
Ehituse vanemspetsialist
Irene Weiss-Wendt

Peetri pl 3-20
Tel. 3599167, 56157296
irena.weis@narva.ee
Ehituse vanemspetsialist
Juri Belov

Peetri pl 3-20
Tel. 3599162, 56923000
juri.belov@narva.ee
Keskkonnamõju hindamise vanemspetsialist
Galina Pustoshnaya

Peetri pl 3-17
Tel. 3599253
galina.pustoshnaya@narvaplan.ee
Keskkonna vanemspetsialist
Dmitri Koroljov

Peetri pl 3-17
Tel.3599253
dmitri.koroljov@narva.ee

Varade osakond, Peetri pl 3-23

Juhataja Anna Pettšenko
Tel. 3599141, 53052316
anna.pettsenko@narva.ee
Vastuvõtt: E 15.00-17.00
Peaspetsialist Jekaterina Kazakova
Tel. 3599130, 58877161
jekaterina.kazakova@narva.ee
Elamupeaspetsialist Irina Geveller
Tel. 3599142, 56650191
irina.geveller@narva.ee
Linnavara insener Andrei Korol
Peetri pl 3-20
Tel. 3599197
andrei.korol@narva.ee
Elamuspetsialist Marina Leitsinger
Tel. 3599157, 56650191
marina.leitsinger@narva.ee
Vanemspetsialist Veera Andrejeva
Tel. 3599164, 56650661
veera.andrejeva@narva.ee
Vanemspetsialist Natalja Maslennikova
Tel. 3599151
natalja.maslennikova@narva.ee
Vanemspetsialist Pille Pihelgas
Tel. 3599144
pille.pihelgas@narva.ee
Vanemspetsialist Nikolai Ivanov
Tel. 3599165, 56157298
nikolai.ivanov@narva.ee
Spetsialist Tatjana Filatova
Tel. 3599143
tatjana.filatova@narva.ee
Spetsialist Irina Smirnova
Tel. 3599155
irina.smirnova@narva.ee
Lisatud 30.12.2016, 13:54
Muudetud 09.03.2017, 16:23

Tagasi