Narva linn


Rahandusamet

Asukoht:
Peetri plats 5
Tel. 3599180, faks 3599181
E-post: rahandus@narva.ee

Tööaeg:
E 8.00-18.00
T-N 8.00-17.00
R 8.00-16.00
Lõuna: 12.00-13.00

Reg. nr. 75008427
Põhimäärus

Direktor Jelena Golubeva
Tel. 3599182, kab. 204
jelena.golubeva@narva.ee

Direktori asetäitja Olga Saveljeva
Tel. 3599183, kab. 203
olga.saveljeva@narva.ee
Vanemspetsialist Tatjana Gontšarova
Tel. 3599189, kab. 202
tatjana.gontsarova@narva.ee

Eelarve osakond

Peaspetsialist Jelena Sergejeva
Tel. 3599184, kab. 205
jelena.sergejeva@narva.ee

Peaspetsialist Larissa Vedjuhhova
Tel. 3599194, kab. 207
larissa.vedjuhhova@narva.ee
Vanemspetsialist Juliana Votinova
Tel. 3599186, kab. 205
juliana.votinova@narva.ee
Vanemspetsialist Lilia Zaitseva
Tel. 3599193, kab. 207
lilia.zaitseva@narva.ee
Vanemspetsialist Anastassia Moldon
Tel. 3599180, kab. 204
anastassia.moldon@narva.ee

Revisjoni osakond

Juhataja Valentina Bešekerskas
Tel. 3599188, kab. 202
valentina.beshekerskas@narva.ee

Vanemrevident Irina Osis
Tel. 3599187, kab. 202
irina.osis@narva.ee

Raamatupidamise osakond

Osakonna juhataja - linna pearaamatupidaja
Jelena Tšekanina
Tel. 3599190, kab. 209
jelena.tsekanina@narva.ee
Pearaamatupidaja asetäitja
Jevgenia Jerjomina

Tel. 3599192, kab. 208
jevgenia.jerjomina@narva.ee
Vanemraamatupidaja
Svetlana Tšaikina
Tel. 3599191, kab. 208
svetlana.tsaikina@narva.ee
Lisatud 18.06.2008, 10:14
Muudetud 04.01.2017, 16:37

Tagasi