Narva linn


Juubeliaasta lõpupidu Narva linnas

Plakat

Lõpeb mitte ainult kalendriaasta, vaid ka Eesti Vabariigi juubeliaasta. Narva linn kutsub kõiki linnaelanikke ja -külalisi 31. detsembril Peetri platsile, et üheskoos muuta see päev maagiliseks, lõbusaks ja meeldejäävaks ning seltsis vastu võtta aastat uut.

2018. aasta jääb meelde oma sündmuste rohkusega. Samas võtmes toimub Eesti erinevates linnades ühine aastalõpupidu "Sajaga edasi, Eesti!". Juubeliaasta viimased minutid jäävad meelde presidendi kõne ja uhke ilutulestikuga, mis kaunistab Eesti taevast igas tema nurgas täpselt keskööl. Sellel aastal tähistavad aastavahetust kõik Eesti linnad koos ning  ühel ajal.

Vabariigi 100. sünnipäeva puhul kutsume kõiki tantsuhuvilisi kinkima Eestile spetsiaalselt selle sündmuse puhuks valminud tantsu. "Eesti tantsib" ühistantsimine toimub 31. detsembril kell 15:00 samaaegselt 16 linnaväljakul üle Eesti: Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Rakveres, Jõhvis, Jõgeval, Paides, Kuressaares, Kärdlas, Võrus, Valgas, Põlvas, Viljandis, Raplas ja Haapsalus. Tantsusammud on kerged ja kõigile võimetekohased, seega tasub julgesti osaleda.

Päeval ootab kõiki lapsi meeleolukas kava - seiklused koos muinasjutulise Lottega, imeline ilutulestik ning disko koos jõuluvana ja tema lõbusate päkapikkudega.

Peo meeleolu hoiab üleval cover-band "Olgaklyosh", esitusele tuleb programm "Head uut 2019. aastat" ning parim uue aasta tantsumuusika.

Sajaga edasi, Eesti! Head uut aastat Narva!

Lisatud 28.12.2018, 15:34
Muudetud 28.12.2018, 16:37

eelmine järgmine