Narva linn


Narvas toimub 19. aprillil esmakordselt Sinilillejooks

19. aprillil alates kella 11:00-st ootame Narva Joaoru rannahoone lähistele suuri ja väikeseid jooksusõpru. Kuni 12-aastased lapsed on oodatud jooksma tasuta Sinilillekese jooksudel ning kell 13 antakse start Sinilillejooksule. Stardi annab Narva linnapea Aleksei Jevgrafov.

Sinilillejooksu pikkus on 3,2 km. Lisaks jooksule on võimalik igal soovijail end enne jooksu proovile panna sooritades kõikidele tegevväelastele kohustuslik 2019. aasta üldfüüsiline test (loe lähemalt siit).

Iga osaleja saab hiljem endale Kaitseväe juhataja signatuuriga interaktiivse Sinilillejooksu diplomi koos oma testi tulemustega. Jooksude võitjaid autasustatakse unikaalse Sinilillejooksu medaliga.

Heategevuslik Sinilillekampaania tunnustab tervislikke eluviise ja kutsub kõiki Eestimaa inimesi liikuma ning läbi tervisespordi andma au neile meestele ja naistele, kes on rahvusvahelistel operatsioonidel Eesti julgeoleku eest seisnud.

Sinilillejooksult kogutud annetused suunab MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing toetamaks tervishoiu ja spordi valdkonda laiemalt ning veterane ja nende lähedasi. Täpsemate 2019.aasta annetuse sihtide kohta saate lugeda siit.

Tänavu aprillikuus viiakse Sinilillekampaaniat läbi juba kuuendat korda andmaks au Eesti kaitseväe ja Kaitseliidu veteranidele. Sinilillejookse viiakse läbi Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Kopenhaagenis ja Brüsselis.

Täpsem info ja jooksule registreerimine: http://annameau.ee/sinilillejooks/.

Facebookis Narva jooksu kohta sündmus.

Tule, anname veteranidele au!

plakat

Lisainfo:
Anton Pratkunas
tel 55977055
antonpratkunas@gmail.com

Lisatud 12.04.2019, 10:07
Muudetud 12.04.2019, 10:50

eelmine järgmine