Narva linn


IDA Raadio ja Narva kunstiresidentuuri konkurss

IDA Raadio ja Narva kunstiresidentuur kuulutavad välja avaliku konkursi esimest korda toimuvale heliresidentuurile. Kandideerima on oodatud muusikud, produtsendid ja helikunstnikud Baltikumist ja Ameerika Ühendriikidest.

Residentuuri valitud muusikud (üks Baltikumist, teine USAst) veedavad ühiselt käesoleva aasta septembris kaks nädalat Narva kunstiresidentuuris. Otseseid piiranguid ja kohtustusi residentidele ei seata peale eelduse, et residendid veedavad stuudios koos aega, jalutavad sihitult Narvas, jagavad muusikaalaseid teadmisi ning esitlevad residentuuri lõppedes võimalikku tulemit. Olgu selleks siis uus muusikateos, performance või midagi helikunsti valdkonnast. Kandideerima on oodatud nii praktiseerivad muusikud kui alles alustavad muusikafännid.

Kuidas kandideerida?
Kandideerimiseks palun saada lühike kirjeldus (max. 1000 tähemärki), kus selgitad miks soovid residentuurist osa saada ja link oma loominguga aadressile hello@idaidaida.ee, pealkirjaks “Heliresidentuur: Sinu Nimi”. Tähtaeg taotluste esitamiseks on 25. juuni, tulemused tehakse avalikuks 1. juulil. Residendid valib välja komisjon, kuhu kuuluvad Ann Mirjam Vaikla (NART), Natalie Mets (IDA Raadio), Ats Luik (IDA Raadio), Robert Nikolajev (IDA Raadio), Sander Mölder (Raadio 2 / TIKS), Maria Juur (Maria Minerva / Dublab).

Ajakava
5.06.2019 – Konkursi väljakuulutamine
25.06.2019 – Taotluste esitamise tähtaeg
2019 augustikuu lõpp - septembrikuu lõpp – Residentuur Narvas
21.09.2019 – Residentuuri esitlus

Lisainfo: https://idanart.netlify.com/.

Projekti toetab Balti-Ameerika Vabaduse Fond.
Korraldajad: IDA Raadio ja kunstiresidentuur.
Kontakt: hello@idaidaida.ee.


Ann Mirjam Vaikla
Narva kunstiresidentuur
ann.vaikla@artun.ee

Lisatud 06.06.2019, 08:31
Muudetud 06.06.2019, 09:02

eelmine järgmine