Narva linn


Õppeprogramm "Uskumatud aastad" Narva linnas

Juuni esimesel nädalal lõpetasid Narvas kaks gruppi lapsevanemaid programmi "Uskumatud aastad". See oli õppetöö, mis kestis 4 kuud ja mis andis igale osalenud perele palju positiivseid tulemusi lapse-vanema suhetes. Iga nädal õppisid emad ja isad tundma laste kasvatuse saladusi: me õppisime mängima erinevaid mänge, kus liidriks on laps, me treenisime akadeemilisi oskusi, mis aitavad kooliõppetöös ning me avastasime tõhusaid piiride ülesehituse meetodeid vägivallavaba distsipliini vaatevinklist.

Programmi lõppedes on lastevanemad märkinud suure rahuloluga, et nad õppisid lapsi rohkem tunnustama ja pakkuma neile positiivset tuge, olema järjekindlad oma nõudmistes ja juhistes, toime tulema jonni- ja hüsteeriahoogudega ning kasutama erinevaid tunnustamise ja motiveerimise süsteeme.

"Uskumatud aastad" – see on teaduslikult põhjendatud programm, mis on loodud Ameerika kliinilise psühholoogi Carolyn Webster-Strattoni poolt ja mille positiivne mõju vanematele ja lastele on teaduslikult tõestatud. Eestis on programm kasutusel alates 2014. aastast.

Me ootame vanemaid, kelle lapsed on vanuses 3-8 aastat, osalema programmis "Uskumatud aastad" juba selle aasta sügisel. Õppetöö on alates 7. septembrist laupäeviti kell 9.00-11.30 Narva Pähklimäe Gümnaasiumis. Õppetöö ajaks on tagatud lastehoid ja toitlustus.

Õppimine on lastevanematele tasuta!

See on suurepärane, et Narva linn toetab osavõtu selles programmis ja pakub lastevanematele võimalust õppida uusi oskusi, mis on nii vajalikud laste kasvatuses!


Viktoria Šumarova, tel. 56565479
Anastasia Tarasova, tel. 53077622
Anna KonovalovaKutsume lapsevanemaid osalema õppeprogrammis "Uskumatud aastad" Narvas!
(Incredible Years, Preschool Basic)

Osalema kutsutakse vanemaid, kelle lapsed on vanuses 3-8 aastat (ja kellel on sellised käitumisprobleemid nagu jonn, sõnakuulmatus, hüsteerika jms.), vanemaid, kellele on vaja abi laste kasvatuses ja kes on valmis õppima uusi teadmisi.

Põhiteemad:
mängud, kus liidriks on laps;
sotsiaalsete, emotsionaalse regulatsiooni ja õppimisoskuste arendamine, kiitus ja tunnustus, materiaalne ja immateriaalne tunnustus, reeglid, päevakord, tõhusad piiride ülesehituse meetodid vägivallavaba distsipliini vaatevinklist, järjekindlus ja ülesannete täitmise nõudmise vajalikkus, kuidas tulla toime hüsteeriahoogudega ning kuidas õpetada last probleeme lahendama.

7. september - 14. detsember 2019, 1 x nädalas 2-2,5 h; kokku on 16 õppekorda, laupäeviti 9.00-11.30.
Õppejõud: Viktoria Šumarova ja Anastasia Tarasova.

Grupp: kuni 14 lapsevanemat (7 perekonda, igast perest 2 inimest).

Koht: Narva Pähklimäe Gümnaasium, Pähklimäe tänav 3.

Programmi lisateenused:
lastevanematele, kes osalevad programmis on õppetöö ajal ettenähtud kohvipaus ja lastehoid.

Osalus programmis on lastevanematele TASUTA.

Registreerimine ja info:
tel 53077622 - Anastasia, perenoustaja@gmail.com
tel 56565479 - Viktoria, kviktoria@mail.ru
https://tarkvanem.ee/ru


Lisatud 17.06.2019, 14:04
Muudetud 17.06.2019, 14:29

eelmine järgmine