Narva linn


SA Narva Linna Arendus teatab

Jalgratas on suurepärane transpordiliik, mis ei saasta keskkonda ja mida on säästlik kasutada. Jalgrattaga sõites saate oma linna paremini tunda ja kui olete turist, siis tutvute kõige ilusamate kohtadega, kuhu autoga pääseda ei saa.

Nagu teate, Joaoru Puhkeala Rannahoones tegutseb Narva suurim jalgrattalaenutus. Juba 2. maist avasime rattahooaja ja jalgrattalaenutuse. Jalgrattalaenutusest leiab igaüks endale meelepärase jalgratta. Saadaval on jalgrattad nii linna kui ka mägisõiduks. Samuti on ainulaadseid jalgrattaid, nagu maastikuratas Fatbike ja unikaalne kahekohaline Tandem jalgratas. Tandemiga sõites saate unustamatuid muljeid ja imelisi fotosid. Me ei unustanud ka meie väikseid sõpru, kelle jaoks on rattalaenutuses erinevaid jalgrattaid nii neljale rattale alustajatele kui ka kaherattalise jalgrattaga edasijõudnutele liiklejatele. Ja neile, kellele jalgratas ei meeldi, on olemas tõukeratas.

Ajavahemikus 02.05-18.05 töötab rent tööpäeviti kell 15.00-21.00, nädalavahetustel kell 12.00-21.00 Joaoru Rannahoones, Linnuse 2, Narvas. Teil on võimalus rentida jalgratas tunniks, päevaks või isegi ööpäevaks. Jalgratta rentimiseks vajate: klassikalise jalgratta, tõukeratta või tandemi rentimisel kehtivat isikut tõendavat dokumenti, tagatisraha 30 eurot (sularahas). FatBike rentimisel tagatisraha 50 eurot (sularahas).

NB! Jalgrattaga sõites on kiivri kasutamine kohustuslik!

Jalgrattalaenutus hakkab töötama arvesse võttes koroonaviiruse pandeemiat, kõik jalgrattad pärast kasutamist desinfitseeritakse antiseptikumiga ja nende kasutamine on hügieeniliselt ohutu.

SA Narva Linna Arendus

Narva Linna Arendus hinnakiri

Lisatud 08.05.2020, 19:41
Muudetud 08.05.2020, 19:52

eelmine järgmine