Narva linn


Sotsiaalkindlustusamet avab klienditeenindused järk-järgult

Sotsiaalkindlustusameti klienditeenindused avatakse järk-järgult järgmise kahe nädala jooksul. Täna avatakse Tallinna, Haapsalu ja Kärdla esindused. Klientide ja teenindajate tervise huvides kehtib teenindussaalides 2+2 reegel.

Esmaspäeval, 25. mail avatakse Rakvere, Kohtla -Järve, Jõhvi, Narva ja Kuressaare klienditeenindused. Teisipäeval, 26. mail Paide, Türi, Viljandi, Pärnu, Rapla ja 28. mail Jõgeva, Tartu, Põlva, Võru, Valga.

Ameti klienditeenindustes peab täitma 2+2 reeglit, mille järgi tohib teenindussaalis olla kliente vastavalt teenindajate arvule ning järjekorras oodates tuleb hoida teistega vähemalt kahemeetrist vahemaad. Teenindussaalide lettidele on paigutatud kaitsesirmid ning klientidel ja ka töötajatel palutakse käsi desinfitseerida.

Sotsiaalkindlustusameti klienditeeninduse juht Anu Polberg rõhutab, et klienditeenindustesse kiirustada ei ole vaja, sest kasutada saab e-teenuseid aadressil eesti.ee või sotsiaalkindlustusameti iseteeninduses. Küsimuste korral saab helistada ka ameti infotelefonil 6121360.

Taotlusi ja avaldusi saab esitada läbi eesti.ee,
sotsiaalkindlustusameti
iseteeninduse,
saata digitaalselt allkirjastatult aadressile
info@sotsiaalkindlustusamet.ee või
tavapostiga aadressile Paldiski mnt 80, 15092 Tallinn.

Taastatakse kliendivastuvõtud ka juhtumikorraldajate, lastekaitse ja ohvriabi poole. Kokkuleppel kliendiga saab kliendikohtumisi korraldada ka vabas õhus.


Sotsiaalkindlustusamet

Lisatud 21.05.2020, 11:09
Muudetud 21.05.2020, 11:32

eelmine järgmine