Narva linn


Narva sai uue multifunktsionaalse turismilehe visitnarva.ee

Tänapäeval on igaühel peaaegu piiramatud võimalused iseseisva puhkuse planeerimise jaoks. Sellepärast on praegu turismialased veebilehed ühtedeks tähtsamateks turunduse vahenditeks iga objekti, koha, piirkonna või riigi jaoks. Veebilehtedel olev info aitab turistil otsustada, kuhu ta soovib minna ning ka kuidas oma aega planeerida, orienteeruda kohapeal ja võtta puhkusest maksimumi.

Tänu edukale koostööle Sihtasutusega Tartumaa Turism õnnestus Narval saada luba juba väljatöötatud Tartu turismialase valmis veebilehe kasutamiseks oma uue turismiveebi loomise alusena. Veebilehe mugandusega tegeles Trinidad Wiseman OÜ. Niimoodi sai Narva linn kvaliteetse toote ja säästis maksumaksjate raha. Turismiinfo veebilehel on kaasaegne disain ja mugav otsingusüsteem. See sobib ka nutiseadmetes kasutamiseks.

"Oleme väga tänulikud Tartu linnale nende veebilehe koodi kasutamise võimaluse eest. Tartu turismialast veebilehte arendati ja täiustati mitu aastat. Selle toote arendamisele kulus aastaid ja maksumus ulatus kümnete tuhandete eurodeni. Veebilehe valmiskontseptsiooni kohandamine maksis aga Narva linna jaoks 8 korda vähem," kommenteeris Narva linna turismikoordinaator Olga Smirnova.
"Uus veebileht on funktsionaalne ja kasutajasõbralik nii kasutajale kui ka toimetajale. Info majutus- ja toitlustuskohtadest, vaatamisväärsustest, objektidest ja üritustest saadakse Eesti ametlikult turismiinfo veebilehelt www.visitestonia.com. Sellepärast tasub igal ettevõtjal lisada sinna infot oma pakutava teenuse kohta. Tuletame veel kord meelde, et info avaldamine sellel veebilehel on täiesti tasuta. Registreerimist puudutavate küsimustega võib pöörduda Narva Külastuskeskuse poole e-posti teel: narva@visitestonia.com," lisas Olga Smirnova.

Uue Narva turismiveebi aadress on www.visitnarva.ee. Hetkel on info saadaval eesti, vene ja inglise keeles. Plaanitakse lisada ka soome- ja saksakeelsed lehed.


Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet
areng@narva.ee

Lisatud 18.06.2020, 08:00
Muudetud 18.06.2020, 08:23

eelmine järgmine